BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 28.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 16.05.2022
Pazartesi
21:15
ÇIPLAK KÖYÜ ÇIPLAK

-
HALİLELİ

(H) ERSEN KABAKOĞLU
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 16.05.2022
Pazartesi
22:15
ÇIPLAK KÖYÜ KUMKALE

-
GÖKÇALI

(H) ERSEN KABAKOĞLU
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 17.05.2022
Salı
21:15
ÇIPLAK KÖYÜ ÇIPLAK

-
GÖKÇALI

(H) KUTSİ TÜRAN
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 17.05.2022
Salı
22:15
ÇIPLAK KÖYÜ CİVLER

-
MAHMUDİYE

(H) KUTSİ TÜRAN
1.AMATÖR 18.05.2022
Çarşamba
17:00
İBRAHİM BODUR 23 EYLÜL OO.SK

-
KALKIMSPOR

(H) NECDET ÇELİK
(Y) BERKİN ÇOKAL
(Y) EMRE GÜLLÜ
(G) NİHAT KAYA
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 19.05.2022
Perşembe
21:15
ÇIPLAK KÖYÜ TEVFİKİYE

-
ERENKÖY

(H) BERKANT CEYLAN
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 19.05.2022
Perşembe
22:15
ÇIPLAK KÖYÜ CİVLER

-
MAHMUDİYE

(H) BERKANT CEYLAN
1.AMATÖR 19.05.2022
Perşembe
15:00
İLYAS BAYRAM KAVAKLIK GSK

0-7
YENİCESPOR

(H) MERT KURMAN
(Y) RECEP YEŞİL
(Y) FATİH YENİ
(G) SELAHATTİN SEZEN
1.AMATÖR 19.05.2022
Perşembe
17:00
İLYAS BAYRAM YENİÇİFTLİK ECESPOR

2-3
TERZİALANSPOR

(H) TURGAY DEMİR
(Y) SONER MİRAT
(Y) BUĞRA DOĞHAN
(G) YILMAZ ŞENLİK
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 20.05.2022
Cuma
21:15
ÇIPLAK KÖYÜ AKÇAPINAR

-
YENİKÖY

(H) BUĞRA DOĞHAN
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 20.05.2022
Cuma
22:15
ÇIPLAK KÖYÜ HALİLELİ

-
KUMKALE

(H) BUĞRA DOĞHAN
1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
13:00
18 MART SENTETİK KARACAÖREN FK

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
ONURSPOR

U14 21.05.2022
Cumartesi
13:30
18 MART SENTETİK Ç.ATLETİK GSK

-
KEPEZSPOR

(H) BERKAY DURGUN
U14 21.05.2022
Cumartesi
15:30
18 MART SENTETİK Ç.ARSLANCASPOR

-
LAPSEKİSPOR

(H) MUHAMMED TEKİN
1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
17:00
18 MART SENTETİK ATATÜRK MAHALLESİ UMUT GSK

-
GEYİKLİ BELEDİYESPOR

(H) KENAN KURŞUNER
(Y) EMRE ARAS
(Y) EMİR SÜLEYMAN KALKAN
(G) CAN KÖSE
1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
14:00
EVREŞE EVREŞESPOR

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
ÇARDAKSPOR

U12 21.05.2022
Cumartesi
16:00
EZİNE EZİNE 22 EYLÜL SPOR

-
BOZCAADASPOR

(H) BERKAY YARIM
1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
13:00
GELİBOLU MEHMETCİK G.GÖLCÜK GSK

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
GELİBOLU AYDOĞANSPOR

U14 21.05.2022
Cumartesi
15:00
GELİBOLU MEHMETCİK GELİBOLUSPOR

-
Ç.BARBAROSSPOR

(H) KUTSİ TÜRAN
U12 21.05.2022
Cumartesi
15:00
GENÇLİK MERKEZİ Ç.ESENLER GSK

-
KARACAÖREN FK

(H) EMRE ÇIYAN
U12 21.05.2022
Cumartesi
15:00
GENÇLİK MERKEZİ Ç.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
HASTANEBAYIRI GSK

(H) FATİH UĞUR
U12 21.05.2022
Cumartesi
16:00
GENÇLİK MERKEZİ 1966 ÇANAKKALE SPOR

-
Ç.ATLETİK GSK

(H) ONUR KAÇAK
U12 21.05.2022
Cumartesi
16:00
GENÇLİK MERKEZİ KOCATEPE GSK

-
Ç. DARDANEL SK

(H) HAMDİ ÖZCAN
1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
13:00
GÖKÇEADA GÖKÇEADASPOR

3-0
BOLAYIR GSK

Bu Maça Çıkmayacak

U11 21.05.2022
Cumartesi
15:00
İBRAHİM BODUR YENİ ÇANSPOR

-
ETİLİSPOR

(H) YİĞİT ÖZ
U11 21.05.2022
Cumartesi
16:00
İBRAHİM BODUR 23 EYLÜL OO.SK

-
KÜÇÜKKUYU G.B.SPOR

(H) FURKAN SAVDA
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
İLYAS BAYRAM BİGASPOR

-
KALKIMSPOR

(H) FATİH YEL
U12 21.05.2022
Cumartesi
17:00
KEPEZ KEPEZSPOR

-
BAYRAMİÇ BLD.SPOR

(H) VEDAT GÜNGÖR
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
KÜÇÜKKUYU ONURSPOR

-
BAYRAMİÇ BLD.SPOR

(H) EMRE GÜLLÜ
GÜNEY MARMARA MASTER 22.05.2022
Pazar
11:00
18 MART SENTETİK KALE 17 MASTER

-
AKHİSAR MASTERLAR

(H) ERSEN KABAKOĞLU
(Y) OĞUZHAN ASIM KANAK
(Y) UMUTCAN AYKAL
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
13:30
18 MART SENTETİK Ç.GENÇ 1915 SPOR

-
EZİNE 22 EYLÜL SPOR

(H) ÖZGÜR ERDOĞAN
(Y) BUĞRA DOĞHAN
(Y) EMRE GÜLLÜ
(G) HİLMİ ERCAN
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
15:30
18 MART SENTETİK Ç.ESENLER GSK

-
1966 ÇANAKKALE SPOR

(H) ABDULLAH KORKMAZ
(Y) RECEP YEŞİL
(Y) EMRE GÜLLÜ
(G) UĞUR SÖYLEMEZ
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
17:30
18 MART SENTETİK DÜMREKSPOR

-
Ç.ARSLANCASPOR

(H) MERT KURMAN
(Y) RECEP YEŞİL
(Y) BUĞRA DOĞHAN
(G) BİLGEHAN ULUTAŞ
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
16:00
BAYRAMİÇ BAYRAMİÇ BLD.SPOR

-
Ç.TARIMSPOR

(H) AKIN ATAN
(Y) MUHAMMED TEKİN
(Y) KUTSİ TÜRAN
(G) NİHAT KAYA
U12 22.05.2022
Pazar
14:00
BİGA SPOR LOKAL ÖNÜ B.ÇİÇEKLİDEDESPOR

-
BİGA ADASPOR

(H) YUSUF DEMİR
U11 22.05.2022
Pazar
15:00
GENÇLİK MERKEZİ KARACAÖREN FK

-
KEPEZSPOR

(H) MEHMET FURKAN KILINÇ
U11 22.05.2022
Pazar
15:00
GENÇLİK MERKEZİ KOCATEPE GSK

-
Ç.FENERSPOR

(H) EMİRCAN KAPLAN
U11 22.05.2022
Pazar
16:00
GENÇLİK MERKEZİ Ç.BARBAROSSPOR

-
BOZCAADASPOR

(H) CAN DEMİR
U11 22.05.2022
Pazar
17:00
GENÇLİK MERKEZİ Ç.ESENLER GSK

-
1966 ÇANAKKALE SPOR

(H) FATİH UĞUR
U11 22.05.2022
Pazar
17:00
GENÇLİK MERKEZİ Ç.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
Ç.ATLETİK GSK

(H) DEVRAN VARGÜN
U12 22.05.2022
Pazar
14:00
İBRAHİM BODUR 23 EYLÜL OO.SK

-
KALKIMSPOR

(H) BURHAN ÖNGEL
U12 22.05.2022
Pazar
15:00
İBRAHİM BODUR ETİLİSPOR

-
YENİ ÇANSPOR

(H) CENKER ORAN
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
16:00
İBRAHİM BODUR TERZİALANSPOR

-
ETİLİSPOR

(H) ORHAN İÇELGÜÇ
(Y) ALP DURAK
(Y) EMİR SÜLEYMAN KALKAN
(G) SELAHATTİN SEZEN
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
16:00
KALKIM BELDE KALKIMSPOR

-
YENİÇİFTLİK ECESPOR

(H) MERT AYLIOĞLU
(Y) TUĞBERK TUNA
(Y) YAŞAR BERK FİLİZ
(G) HÜSEYİN ERDOĞAN
U12 22.05.2022
Pazar
16:00
KÜÇÜKKUYU ONURSPOR

-
KÜÇÜKKUYU G.B.SPOR

(H) KUBİLAY AVCI
U12 22.05.2022
Pazar
16:00
LAPSEKİ GENÇLERGÜCÜ GSK

-
BİGASPOR

(H) BATIN ÖZTÜRK
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
17:00
YENİCE YENİCESPOR

-
23 EYLÜL OO.SK

(H) TOLGA TUGAY İNAN
(Y) BERKAY DURGUN
(Y) BERKİN ÇOKAL
(G) YILMAZ ŞENLİK
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 16.05.2022
Pazartesi
12:00
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ÖZEL ÇANAKKALE DOĞA ORTAOKULU

-
UMURBEY O.O.

(H) TUNCAY ERCAN
(2) NECDET ÇELİK
(M) LALE AKSAÇ KESKİN
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 16.05.2022
Pazartesi
12:45
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ŞİNASİ VE FİGEN BAYRAKTAR O.OKULU

7-0
ÖZEL İSMAİL KAYMAK O.O.

(H) NECDET ÇELİK
(2) TUNCAY ERCAN
(M) LALE AKSAÇ KESKİN
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 17.05.2022
Salı
12:00
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ÖZEL ÇANAKKALE DOĞA ORTAOKULU

-
ÖZEL İSMAİL KAYMAK O.O.

(H) LALE AKSAÇ KESKİN
(2) TUNCAY ERCAN
(M) SONER MİRAT
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 17.05.2022
Salı
12:45
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ŞİNASİ VE FİGEN BAYRAKTAR O.OKULU

-
UMURBEY O.O.

(H) TUNCAY ERCAN
(2) LALE AKSAÇ KESKİN
(M) SONER MİRAT
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 18.05.2022
Çarşamba
12:00
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ŞİNASİ VE FİGEN BAYRAKTAR O.OKULU

-
DUMLUPINAR ORTAOKULU

(H) LALE AKSAÇ KESKİN
(2) TUNCAY ERCAN
(M) EMİR SÜLEYMAN KALKAN
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 18.05.2022
Çarşamba
12:45
ANAFARTALAR SPOR ASLONU YENİCEKÖY ORTAOKULU

-
ÖZEL ÇANAKKALE DOĞA ORTAOKULU

(H) TUNCAY ERCAN
(2) LALE AKSAÇ KESKİN
(M) EMİR SÜLEYMAN KALKAN
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 20.05.2022
Cuma
12:00
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ŞİNASİ VE FİGEN BAYRAKTAR O.OKULU

-
ÖZEL ÇANAKKALE DOĞA ORTAOKULU

(H) ÖZGÜR ERDOĞAN
(2) LALE AKSAÇ KESKİN
(M) BUĞRA DOĞHAN
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 20.05.2022
Cuma
12:00
BİGA SPOR SALONU 17 maç galibi FİNAL

-
18 MAÇ GALİBİ

(H) TUNCAY ERCAN
(2) NECDET ÇELİK
(M) EMRE GÜLLÜ
FUTSAL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 16.05.2022
Pazartesi
21:15
ÇIPLAK KÖYÜ ÇIPLAK

-
HALİLELİ

(H) ERSEN KABAKOĞLU
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 16.05.2022
Pazartesi
22:15
ÇIPLAK KÖYÜ KUMKALE

-
GÖKÇALI

(H) ERSEN KABAKOĞLU
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 17.05.2022
Salı
21:15
ÇIPLAK KÖYÜ ÇIPLAK

-
GÖKÇALI

(H) KUTSİ TÜRAN
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 17.05.2022
Salı
22:15
ÇIPLAK KÖYÜ CİVLER

-
MAHMUDİYE

(H) KUTSİ TÜRAN
1.AMATÖR 18.05.2022
Çarşamba
17:00
İBRAHİM BODUR 23 EYLÜL OO.SK

-
KALKIMSPOR

(H) NECDET ÇELİK
(Y) BERKİN ÇOKAL
(Y) EMRE GÜLLÜ
(G) NİHAT KAYA
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 19.05.2022
Perşembe
21:15
ÇIPLAK KÖYÜ TEVFİKİYE

-
ERENKÖY

(H) BERKANT CEYLAN
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 19.05.2022
Perşembe
22:15
ÇIPLAK KÖYÜ CİVLER

-
MAHMUDİYE

(H) BERKANT CEYLAN
1.AMATÖR 19.05.2022
Perşembe
15:00
İLYAS BAYRAM KAVAKLIK GSK

0-7
YENİCESPOR

(H) MERT KURMAN
(Y) RECEP YEŞİL
(Y) FATİH YENİ
(G) SELAHATTİN SEZEN
1.AMATÖR 19.05.2022
Perşembe
17:00
İLYAS BAYRAM YENİÇİFTLİK ECESPOR

2-3
TERZİALANSPOR

(H) TURGAY DEMİR
(Y) SONER MİRAT
(Y) BUĞRA DOĞHAN
(G) YILMAZ ŞENLİK
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 20.05.2022
Cuma
21:15
ÇIPLAK KÖYÜ AKÇAPINAR

-
YENİKÖY

(H) BUĞRA DOĞHAN
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 20.05.2022
Cuma
22:15
ÇIPLAK KÖYÜ HALİLELİ

-
KUMKALE

(H) BUĞRA DOĞHAN
1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
13:00
18 MART SENTETİK KARACAÖREN FK

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
ONURSPOR

U14 21.05.2022
Cumartesi
13:30
18 MART SENTETİK Ç.ATLETİK GSK

-
KEPEZSPOR

(H) BERKAY DURGUN
U14 21.05.2022
Cumartesi
15:30
18 MART SENTETİK Ç.ARSLANCASPOR

-
LAPSEKİSPOR

(H) MUHAMMED TEKİN
1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
17:00
18 MART SENTETİK ATATÜRK MAHALLESİ UMUT GSK

-
GEYİKLİ BELEDİYESPOR

(H) KENAN KURŞUNER
(Y) EMRE ARAS
(Y) EMİR SÜLEYMAN KALKAN
(G) CAN KÖSE
1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
14:00
EVREŞE EVREŞESPOR

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
ÇARDAKSPOR

U12 21.05.2022
Cumartesi
16:00
EZİNE EZİNE 22 EYLÜL SPOR

-
BOZCAADASPOR

(H) BERKAY YARIM
1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
13:00
GELİBOLU MEHMETCİK G.GÖLCÜK GSK

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
GELİBOLU AYDOĞANSPOR

U14 21.05.2022
Cumartesi
15:00
GELİBOLU MEHMETCİK GELİBOLUSPOR

-
Ç.BARBAROSSPOR

(H) KUTSİ TÜRAN
U12 21.05.2022
Cumartesi
15:00
GENÇLİK MERKEZİ Ç.ESENLER GSK

-
KARACAÖREN FK

(H) EMRE ÇIYAN
U12 21.05.2022
Cumartesi
15:00
GENÇLİK MERKEZİ Ç.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
HASTANEBAYIRI GSK

(H) FATİH UĞUR
U12 21.05.2022
Cumartesi
16:00
GENÇLİK MERKEZİ 1966 ÇANAKKALE SPOR

-
Ç.ATLETİK GSK

(H) ONUR KAÇAK
U12 21.05.2022
Cumartesi
16:00
GENÇLİK MERKEZİ KOCATEPE GSK

-
Ç. DARDANEL SK

(H) HAMDİ ÖZCAN
1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
13:00
GÖKÇEADA GÖKÇEADASPOR

3-0
BOLAYIR GSK

Bu Maça Çıkmayacak

U11 21.05.2022
Cumartesi
15:00
İBRAHİM BODUR YENİ ÇANSPOR

-
ETİLİSPOR

(H) YİĞİT ÖZ
U11 21.05.2022
Cumartesi
16:00
İBRAHİM BODUR 23 EYLÜL OO.SK

-
KÜÇÜKKUYU G.B.SPOR

(H) FURKAN SAVDA
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
İLYAS BAYRAM BİGASPOR

-
KALKIMSPOR

(H) FATİH YEL
U12 21.05.2022
Cumartesi
17:00
KEPEZ KEPEZSPOR

-
BAYRAMİÇ BLD.SPOR

(H) VEDAT GÜNGÖR
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
KÜÇÜKKUYU ONURSPOR

-
BAYRAMİÇ BLD.SPOR

(H) EMRE GÜLLÜ
GÜNEY MARMARA MASTER 22.05.2022
Pazar
11:00
18 MART SENTETİK KALE 17 MASTER

-
AKHİSAR MASTERLAR

(H) ERSEN KABAKOĞLU
(Y) OĞUZHAN ASIM KANAK
(Y) UMUTCAN AYKAL
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
13:30
18 MART SENTETİK Ç.GENÇ 1915 SPOR

-
EZİNE 22 EYLÜL SPOR

(H) ÖZGÜR ERDOĞAN
(Y) BUĞRA DOĞHAN
(Y) EMRE GÜLLÜ
(G) HİLMİ ERCAN
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
15:30
18 MART SENTETİK Ç.ESENLER GSK

-
1966 ÇANAKKALE SPOR

(H) ABDULLAH KORKMAZ
(Y) RECEP YEŞİL
(Y) EMRE GÜLLÜ
(G) UĞUR SÖYLEMEZ
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
17:30
18 MART SENTETİK DÜMREKSPOR

-
Ç.ARSLANCASPOR

(H) MERT KURMAN
(Y) RECEP YEŞİL
(Y) BUĞRA DOĞHAN
(G) BİLGEHAN ULUTAŞ
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
16:00
BAYRAMİÇ BAYRAMİÇ BLD.SPOR

-
Ç.TARIMSPOR

(H) AKIN ATAN
(Y) MUHAMMED TEKİN
(Y) KUTSİ TÜRAN
(G) NİHAT KAYA
U12 22.05.2022
Pazar
14:00
BİGA SPOR LOKAL ÖNÜ B.ÇİÇEKLİDEDESPOR

-
BİGA ADASPOR

(H) YUSUF DEMİR
U11 22.05.2022
Pazar
15:00
GENÇLİK MERKEZİ KARACAÖREN FK

-
KEPEZSPOR

(H) MEHMET FURKAN KILINÇ
U11 22.05.2022
Pazar
15:00
GENÇLİK MERKEZİ KOCATEPE GSK

-
Ç.FENERSPOR

(H) EMİRCAN KAPLAN
U11 22.05.2022
Pazar
16:00
GENÇLİK MERKEZİ Ç.BARBAROSSPOR

-
BOZCAADASPOR

(H) CAN DEMİR
U11 22.05.2022
Pazar
17:00
GENÇLİK MERKEZİ Ç.ESENLER GSK

-
1966 ÇANAKKALE SPOR

(H) FATİH UĞUR
U11 22.05.2022
Pazar
17:00
GENÇLİK MERKEZİ Ç.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
Ç.ATLETİK GSK

(H) DEVRAN VARGÜN
U12 22.05.2022
Pazar
14:00
İBRAHİM BODUR 23 EYLÜL OO.SK

-
KALKIMSPOR

(H) BURHAN ÖNGEL
U12 22.05.2022
Pazar
15:00
İBRAHİM BODUR ETİLİSPOR

-
YENİ ÇANSPOR

(H) CENKER ORAN
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
16:00
İBRAHİM BODUR TERZİALANSPOR

-
ETİLİSPOR

(H) ORHAN İÇELGÜÇ
(Y) ALP DURAK
(Y) EMİR SÜLEYMAN KALKAN
(G) SELAHATTİN SEZEN
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
16:00
KALKIM BELDE KALKIMSPOR

-
YENİÇİFTLİK ECESPOR

(H) MERT AYLIOĞLU
(Y) TUĞBERK TUNA
(Y) YAŞAR BERK FİLİZ
(G) HÜSEYİN ERDOĞAN
U12 22.05.2022
Pazar
16:00
KÜÇÜKKUYU ONURSPOR

-
KÜÇÜKKUYU G.B.SPOR

(H) KUBİLAY AVCI
U12 22.05.2022
Pazar
16:00
LAPSEKİ GENÇLERGÜCÜ GSK

-
BİGASPOR

(H) BATIN ÖZTÜRK
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
17:00
YENİCE YENİCESPOR

-
23 EYLÜL OO.SK

(H) TOLGA TUGAY İNAN
(Y) BERKAY DURGUN
(Y) BERKİN ÇOKAL
(G) YILMAZ ŞENLİK
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 16.05.2022
Pazartesi
21:15
ÇIPLAK KÖYÜ ÇIPLAK

-
HALİLELİ

(H) ERSEN KABAKOĞLU
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 16.05.2022
Pazartesi
22:15
ÇIPLAK KÖYÜ KUMKALE

-
GÖKÇALI

(H) ERSEN KABAKOĞLU
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 17.05.2022
Salı
21:15
ÇIPLAK KÖYÜ ÇIPLAK

-
GÖKÇALI

(H) KUTSİ TÜRAN
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 17.05.2022
Salı
22:15
ÇIPLAK KÖYÜ CİVLER

-
MAHMUDİYE

(H) KUTSİ TÜRAN
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 19.05.2022
Perşembe
21:15
ÇIPLAK KÖYÜ TEVFİKİYE

-
ERENKÖY

(H) BERKANT CEYLAN
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 19.05.2022
Perşembe
22:15
ÇIPLAK KÖYÜ CİVLER

-
MAHMUDİYE

(H) BERKANT CEYLAN
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 20.05.2022
Cuma
21:15
ÇIPLAK KÖYÜ AKÇAPINAR

-
YENİKÖY

(H) BUĞRA DOĞHAN
ETNO KÖY ÇIPLAK HALI SAHA 20.05.2022
Cuma
22:15
ÇIPLAK KÖYÜ HALİLELİ

-
KUMKALE

(H) BUĞRA DOĞHAN
GÜNEY MARMARA MASTER LİGİ - 3.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
GÜNEY MARMARA MASTER 22.05.2022
Pazar
11:00
18 MART SENTETİK KALE 17 MASTER

-
AKHİSAR MASTERLAR

(H) ERSEN KABAKOĞLU
(Y) OĞUZHAN ASIM KANAK
(Y) UMUTCAN AYKAL
1.AMATÖR LİGİ - 8.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
13:00
18 MART SENTETİK KARACAÖREN FK

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
ONURSPOR

1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
17:00
18 MART SENTETİK ATATÜRK MAHALLESİ UMUT GSK

-
GEYİKLİ BELEDİYESPOR

(H) KENAN KURŞUNER
(Y) EMRE ARAS
(Y) EMİR SÜLEYMAN KALKAN
(G) CAN KÖSE
1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
14:00
EVREŞE EVREŞESPOR

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
ÇARDAKSPOR

1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
13:00
GELİBOLU MEHMETCİK G.GÖLCÜK GSK

Bu Maça Çıkmayacak

0-3
GELİBOLU AYDOĞANSPOR

1.AMATÖR 21.05.2022
Cumartesi
13:00
GÖKÇEADA GÖKÇEADASPOR

3-0
BOLAYIR GSK

Bu Maça Çıkmayacak

1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
13:30
18 MART SENTETİK Ç.GENÇ 1915 SPOR

-
EZİNE 22 EYLÜL SPOR

(H) ÖZGÜR ERDOĞAN
(Y) BUĞRA DOĞHAN
(Y) EMRE GÜLLÜ
(G) HİLMİ ERCAN
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
15:30
18 MART SENTETİK Ç.ESENLER GSK

-
1966 ÇANAKKALE SPOR

(H) ABDULLAH KORKMAZ
(Y) RECEP YEŞİL
(Y) EMRE GÜLLÜ
(G) UĞUR SÖYLEMEZ
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
17:30
18 MART SENTETİK DÜMREKSPOR

-
Ç.ARSLANCASPOR

(H) MERT KURMAN
(Y) RECEP YEŞİL
(Y) BUĞRA DOĞHAN
(G) BİLGEHAN ULUTAŞ
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
16:00
BAYRAMİÇ BAYRAMİÇ BLD.SPOR

-
Ç.TARIMSPOR

(H) AKIN ATAN
(Y) MUHAMMED TEKİN
(Y) KUTSİ TÜRAN
(G) NİHAT KAYA
1.AMATÖR LİGİ - 11.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 18.05.2022
Çarşamba
17:00
İBRAHİM BODUR 23 EYLÜL OO.SK

-
KALKIMSPOR

(H) NECDET ÇELİK
(Y) BERKİN ÇOKAL
(Y) EMRE GÜLLÜ
(G) NİHAT KAYA
1.AMATÖR 19.05.2022
Perşembe
15:00
İLYAS BAYRAM KAVAKLIK GSK

0-7
YENİCESPOR

(H) MERT KURMAN
(Y) RECEP YEŞİL
(Y) FATİH YENİ
(G) SELAHATTİN SEZEN
1.AMATÖR 19.05.2022
Perşembe
17:00
İLYAS BAYRAM YENİÇİFTLİK ECESPOR

2-3
TERZİALANSPOR

(H) TURGAY DEMİR
(Y) SONER MİRAT
(Y) BUĞRA DOĞHAN
(G) YILMAZ ŞENLİK
1.AMATÖR LİGİ - 12.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
16:00
İBRAHİM BODUR TERZİALANSPOR

-
ETİLİSPOR

(H) ORHAN İÇELGÜÇ
(Y) ALP DURAK
(Y) EMİR SÜLEYMAN KALKAN
(G) SELAHATTİN SEZEN
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
16:00
KALKIM BELDE KALKIMSPOR

-
YENİÇİFTLİK ECESPOR

(H) MERT AYLIOĞLU
(Y) TUĞBERK TUNA
(Y) YAŞAR BERK FİLİZ
(G) HÜSEYİN ERDOĞAN
1.AMATÖR 22.05.2022
Pazar
17:00
YENİCE YENİCESPOR

-
23 EYLÜL OO.SK

(H) TOLGA TUGAY İNAN
(Y) BERKAY DURGUN
(Y) BERKİN ÇOKAL
(G) YILMAZ ŞENLİK
U14 LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 21.05.2022
Cumartesi
13:30
18 MART SENTETİK Ç.ATLETİK GSK

-
KEPEZSPOR

(H) BERKAY DURGUN
U14 21.05.2022
Cumartesi
15:30
18 MART SENTETİK Ç.ARSLANCASPOR

-
LAPSEKİSPOR

(H) MUHAMMED TEKİN
U14 21.05.2022
Cumartesi
15:00
GELİBOLU MEHMETCİK GELİBOLUSPOR

-
Ç.BARBAROSSPOR

(H) KUTSİ TÜRAN
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
İLYAS BAYRAM BİGASPOR

-
KALKIMSPOR

(H) FATİH YEL
U14 21.05.2022
Cumartesi
16:00
KÜÇÜKKUYU ONURSPOR

-
BAYRAMİÇ BLD.SPOR

(H) EMRE GÜLLÜ
U12 LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 21.05.2022
Cumartesi
16:00
EZİNE EZİNE 22 EYLÜL SPOR

-
BOZCAADASPOR

(H) BERKAY YARIM
U12 21.05.2022
Cumartesi
15:00
GENÇLİK MERKEZİ Ç.ESENLER GSK

-
KARACAÖREN FK

(H) EMRE ÇIYAN
U12 21.05.2022
Cumartesi
15:00
GENÇLİK MERKEZİ Ç.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
HASTANEBAYIRI GSK

(H) FATİH UĞUR
U12 21.05.2022
Cumartesi
16:00
GENÇLİK MERKEZİ 1966 ÇANAKKALE SPOR

-
Ç.ATLETİK GSK

(H) ONUR KAÇAK
U12 21.05.2022
Cumartesi
16:00
GENÇLİK MERKEZİ KOCATEPE GSK

-
Ç. DARDANEL SK

(H) HAMDİ ÖZCAN
U12 21.05.2022
Cumartesi
17:00
KEPEZ KEPEZSPOR

-
BAYRAMİÇ BLD.SPOR

(H) VEDAT GÜNGÖR
U12 22.05.2022
Pazar
14:00
BİGA SPOR LOKAL ÖNÜ B.ÇİÇEKLİDEDESPOR

-
BİGA ADASPOR

(H) YUSUF DEMİR
U12 22.05.2022
Pazar
14:00
İBRAHİM BODUR 23 EYLÜL OO.SK

-
KALKIMSPOR

(H) BURHAN ÖNGEL
U12 22.05.2022
Pazar
15:00
İBRAHİM BODUR ETİLİSPOR

-
YENİ ÇANSPOR

(H) CENKER ORAN
U12 22.05.2022
Pazar
16:00
KÜÇÜKKUYU ONURSPOR

-
KÜÇÜKKUYU G.B.SPOR

(H) KUBİLAY AVCI
U12 22.05.2022
Pazar
16:00
LAPSEKİ GENÇLERGÜCÜ GSK

-
BİGASPOR

(H) BATIN ÖZTÜRK
U11 LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 21.05.2022
Cumartesi
15:00
İBRAHİM BODUR YENİ ÇANSPOR

-
ETİLİSPOR

(H) YİĞİT ÖZ
U11 21.05.2022
Cumartesi
16:00
İBRAHİM BODUR 23 EYLÜL OO.SK

-
KÜÇÜKKUYU G.B.SPOR

(H) FURKAN SAVDA
U11 22.05.2022
Pazar
15:00
GENÇLİK MERKEZİ KOCATEPE GSK

-
Ç.FENERSPOR

(H) EMİRCAN KAPLAN
U11 22.05.2022
Pazar
15:00
GENÇLİK MERKEZİ KARACAÖREN FK

-
KEPEZSPOR

(H) MEHMET FURKAN KILINÇ
U11 22.05.2022
Pazar
16:00
GENÇLİK MERKEZİ Ç.BARBAROSSPOR

-
BOZCAADASPOR

(H) CAN DEMİR
U11 22.05.2022
Pazar
17:00
GENÇLİK MERKEZİ Ç.ESENLER GSK

-
1966 ÇANAKKALE SPOR

(H) FATİH UĞUR
U11 22.05.2022
Pazar
17:00
GENÇLİK MERKEZİ Ç.GENÇLERBİRLİĞİSPOR

-
Ç.ATLETİK GSK

(H) DEVRAN VARGÜN
FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 16.05.2022
Pazartesi
12:00
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ÖZEL ÇANAKKALE DOĞA ORTAOKULU

-
UMURBEY O.O.

(H) TUNCAY ERCAN
(2) NECDET ÇELİK
(M) LALE AKSAÇ KESKİN
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 16.05.2022
Pazartesi
12:45
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ŞİNASİ VE FİGEN BAYRAKTAR O.OKULU

7-0
ÖZEL İSMAİL KAYMAK O.O.

(H) NECDET ÇELİK
(2) TUNCAY ERCAN
(M) LALE AKSAÇ KESKİN
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 17.05.2022
Salı
12:00
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ÖZEL ÇANAKKALE DOĞA ORTAOKULU

-
ÖZEL İSMAİL KAYMAK O.O.

(H) LALE AKSAÇ KESKİN
(2) TUNCAY ERCAN
(M) SONER MİRAT
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 17.05.2022
Salı
12:45
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ŞİNASİ VE FİGEN BAYRAKTAR O.OKULU

-
UMURBEY O.O.

(H) TUNCAY ERCAN
(2) LALE AKSAÇ KESKİN
(M) SONER MİRAT
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 18.05.2022
Çarşamba
12:00
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ŞİNASİ VE FİGEN BAYRAKTAR O.OKULU

-
DUMLUPINAR ORTAOKULU

(H) LALE AKSAÇ KESKİN
(2) TUNCAY ERCAN
(M) EMİR SÜLEYMAN KALKAN
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 18.05.2022
Çarşamba
12:45
ANAFARTALAR SPOR ASLONU YENİCEKÖY ORTAOKULU

-
ÖZEL ÇANAKKALE DOĞA ORTAOKULU

(H) TUNCAY ERCAN
(2) LALE AKSAÇ KESKİN
(M) EMİR SÜLEYMAN KALKAN
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 20.05.2022
Cuma
12:00
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ŞİNASİ VE FİGEN BAYRAKTAR O.OKULU

-
ÖZEL ÇANAKKALE DOĞA ORTAOKULU

(H) ÖZGÜR ERDOĞAN
(2) LALE AKSAÇ KESKİN
(M) BUĞRA DOĞHAN
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 20.05.2022
Cuma
12:00
BİGA SPOR SALONU 17 maç galibi FİNAL

-
18 MAÇ GALİBİ

(H) TUNCAY ERCAN
(2) NECDET ÇELİK
(M) EMRE GÜLLÜ
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL LİGİ - 3.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 16.05.2022
Pazartesi
12:00
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ÖZEL ÇANAKKALE DOĞA ORTAOKULU

-
UMURBEY O.O.

(H) TUNCAY ERCAN
(2) NECDET ÇELİK
(M) LALE AKSAÇ KESKİN
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 16.05.2022
Pazartesi
12:45
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ŞİNASİ VE FİGEN BAYRAKTAR O.OKULU

7-0
ÖZEL İSMAİL KAYMAK O.O.

(H) NECDET ÇELİK
(2) TUNCAY ERCAN
(M) LALE AKSAÇ KESKİN
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 17.05.2022
Salı
12:00
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ÖZEL ÇANAKKALE DOĞA ORTAOKULU

-
ÖZEL İSMAİL KAYMAK O.O.

(H) LALE AKSAÇ KESKİN
(2) TUNCAY ERCAN
(M) SONER MİRAT
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 17.05.2022
Salı
12:45
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ŞİNASİ VE FİGEN BAYRAKTAR O.OKULU

-
UMURBEY O.O.

(H) TUNCAY ERCAN
(2) LALE AKSAÇ KESKİN
(M) SONER MİRAT
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 18.05.2022
Çarşamba
12:00
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ŞİNASİ VE FİGEN BAYRAKTAR O.OKULU

-
DUMLUPINAR ORTAOKULU

(H) LALE AKSAÇ KESKİN
(2) TUNCAY ERCAN
(M) EMİR SÜLEYMAN KALKAN
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 18.05.2022
Çarşamba
12:45
ANAFARTALAR SPOR ASLONU YENİCEKÖY ORTAOKULU

-
ÖZEL ÇANAKKALE DOĞA ORTAOKULU

(H) TUNCAY ERCAN
(2) LALE AKSAÇ KESKİN
(M) EMİR SÜLEYMAN KALKAN
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 20.05.2022
Cuma
12:00
ANAFARTALAR SPOR ASLONU ŞİNASİ VE FİGEN BAYRAKTAR O.OKULU

-
ÖZEL ÇANAKKALE DOĞA ORTAOKULU

(H) ÖZGÜR ERDOĞAN
(2) LALE AKSAÇ KESKİN
(M) BUĞRA DOĞHAN
OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEK FUTSAL 20.05.2022
Cuma
12:00
BİGA SPOR SALONU 17 maç galibi FİNAL

-
18 MAÇ GALİBİ

(H) TUNCAY ERCAN
(2) NECDET ÇELİK
(M) EMRE GÜLLÜ