BÜLTENLER
SEZON :
4.Hafta
3.Hafta
2.Hafta
1.Hafta
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 4.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 01.10.2022
Cumartesi
15:00
18 MART SENTETİK Ç.ARSLANCASPOR

1-6
Ç.BARBAROSSPOR

(H) EMRE GÜLLÜ
U14 01.10.2022
Cumartesi
17:00
18 MART SENTETİK Ç.GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

1-0
Ç.FENERSPOR

(H) MERT AYLIOĞLU
U14 01.10.2022
Cumartesi
16:00
BİGA İLYAS BAYRAM BİGA ADASPOR

3-0
KALKIMSPOR

Bu Maça Çıkmayacak

U14 01.10.2022
Cumartesi
16:00
EZİNE 22 EYLÜL İLÇE BOZCAADASPOR

1-4
Ç.ATLETİK GSK

(H) MUHAMMED TEKİN
U14 01.10.2022
Cumartesi
16:00
KARABİGA BELDE KARABİGA BELEDİYESİ GSK

0-15
BİGASPOR

(H) MERT KURMAN
U14 01.10.2022
Cumartesi
16:00
KEPEZ ATATÜRK KEPEZSPOR

0-4
KÜÇÜKKUYU G.B.SPOR

(H) KUTSİ TÜRAN
U14 01.10.2022
Cumartesi
16:00
LAPSEKİ LAPSEKİSPOR

21-0
KOCATEPE GSK

(H) ALP DURAK
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
16:00
18 MART SENTETİK HASTANEBAYIRI GSK

-
GÜMÜŞÇAYSPOR

(H) ORHAN İÇELGÜÇ
(Y) BERKİN ÇOKAL
(Y) ABDULLAH KORKMAZ
(G) UĞUR SÖYLEMEZ
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
15:00
BİGA İLYAS BAYRAM BİGA ADASPOR

-
Ç. DARDANEL SK

(H) TOLGA TUGAY İNAN
(Y) MUHAMMED RAMİN NAZARİ
(Y) BUĞRA DOĞHAN
(G) BİLGEHAN ULUTAŞ
VETERANLAR LİGİ 02.10.2022
Pazar
17:30
BİGA İLYAS BAYRAM BİGA MASTERLAR

-
GÖNEN MASTER

(H) MUHAMMED RAMİN NAZARİ
(Y) BUĞRA DOĞHAN
(Y) EMRE ÇIYAN
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
15:00
ÇAN İBRAHİM BODUR YENİ ÇANSPOR

7-0
KÜÇÜKKUYU G.B.SPOR

(H) NECDET ÇELİK
(Y) ATABERK EMİRZE
(Y) EMRE GÜLLÜ
(G) MUSTAFA VURAL TURGUT
VETERANLAR LİGİ 02.10.2022
Pazar
17:00
ÇAN İBRAHİM BODUR ÇAN MASTER

-
ÇANAKKALE 17 MASTER

(H) ATABERK EMİRZE
(Y) EMRE GÜLLÜ
(Y) DEVRAN VARGÜN
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
15:00
EZİNE 22 EYLÜL İLÇE EZİNESPOR

1-0
23 EYLÜL OO.SK

(H) AKIN ATAN
(Y) ALP DURAK
(Y) İSMAİL DİNÇ
(G) NECMİ TEKİN
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
15:00
GELİBOLU MEHMETCİK BAYIRKÖYSPOR

1-2
GELİBOLU AYDOĞANSPOR

(H) ÖZGÜR ERDOĞAN
(Y) TUĞBERK TUNA
(Y) YAŞAR BERK FİLİZ
(G) YILMAZ ŞENLİK
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
13:00
KEPEZ ATATÜRK KEPEZSPOR

-
AYVACIK BELEDİYESPOR

(H) TUNCAY ERCAN
(Y) MERT KURMAN
(Y) FATİH YENİ
(G) NİHAT ŞENEL
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 01.10.2022
Cumartesi
15:00
18 MART SENTETİK Ç.ARSLANCASPOR

1-6
Ç.BARBAROSSPOR

(H) EMRE GÜLLÜ
U14 01.10.2022
Cumartesi
17:00
18 MART SENTETİK Ç.GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

1-0
Ç.FENERSPOR

(H) MERT AYLIOĞLU
U14 01.10.2022
Cumartesi
16:00
BİGA İLYAS BAYRAM BİGA ADASPOR

3-0
KALKIMSPOR

Bu Maça Çıkmayacak

U14 01.10.2022
Cumartesi
16:00
EZİNE 22 EYLÜL İLÇE BOZCAADASPOR

1-4
Ç.ATLETİK GSK

(H) MUHAMMED TEKİN
U14 01.10.2022
Cumartesi
16:00
KARABİGA BELDE KARABİGA BELEDİYESİ GSK

0-15
BİGASPOR

(H) MERT KURMAN
U14 01.10.2022
Cumartesi
16:00
KEPEZ ATATÜRK KEPEZSPOR

0-4
KÜÇÜKKUYU G.B.SPOR

(H) KUTSİ TÜRAN
U14 01.10.2022
Cumartesi
16:00
LAPSEKİ LAPSEKİSPOR

21-0
KOCATEPE GSK

(H) ALP DURAK
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
16:00
18 MART SENTETİK HASTANEBAYIRI GSK

-
GÜMÜŞÇAYSPOR

(H) ORHAN İÇELGÜÇ
(Y) BERKİN ÇOKAL
(Y) ABDULLAH KORKMAZ
(G) UĞUR SÖYLEMEZ
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
15:00
BİGA İLYAS BAYRAM BİGA ADASPOR

-
Ç. DARDANEL SK

(H) TOLGA TUGAY İNAN
(Y) MUHAMMED RAMİN NAZARİ
(Y) BUĞRA DOĞHAN
(G) BİLGEHAN ULUTAŞ
VETERANLAR LİGİ 02.10.2022
Pazar
17:30
BİGA İLYAS BAYRAM BİGA MASTERLAR

-
GÖNEN MASTER

(H) MUHAMMED RAMİN NAZARİ
(Y) BUĞRA DOĞHAN
(Y) EMRE ÇIYAN
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
15:00
ÇAN İBRAHİM BODUR YENİ ÇANSPOR

7-0
KÜÇÜKKUYU G.B.SPOR

(H) NECDET ÇELİK
(Y) ATABERK EMİRZE
(Y) EMRE GÜLLÜ
(G) MUSTAFA VURAL TURGUT
VETERANLAR LİGİ 02.10.2022
Pazar
17:00
ÇAN İBRAHİM BODUR ÇAN MASTER

-
ÇANAKKALE 17 MASTER

(H) ATABERK EMİRZE
(Y) EMRE GÜLLÜ
(Y) DEVRAN VARGÜN
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
15:00
EZİNE 22 EYLÜL İLÇE EZİNESPOR

1-0
23 EYLÜL OO.SK

(H) AKIN ATAN
(Y) ALP DURAK
(Y) İSMAİL DİNÇ
(G) NECMİ TEKİN
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
15:00
GELİBOLU MEHMETCİK BAYIRKÖYSPOR

1-2
GELİBOLU AYDOĞANSPOR

(H) ÖZGÜR ERDOĞAN
(Y) TUĞBERK TUNA
(Y) YAŞAR BERK FİLİZ
(G) YILMAZ ŞENLİK
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
13:00
KEPEZ ATATÜRK KEPEZSPOR

-
AYVACIK BELEDİYESPOR

(H) TUNCAY ERCAN
(Y) MERT KURMAN
(Y) FATİH YENİ
(G) NİHAT ŞENEL
VETERANLAR LİGİ LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
VETERANLAR LİGİ 02.10.2022
Pazar
17:30
BİGA İLYAS BAYRAM BİGA MASTERLAR

-
GÖNEN MASTER

(H) MUHAMMED RAMİN NAZARİ
(Y) BUĞRA DOĞHAN
(Y) EMRE ÇIYAN
VETERANLAR LİGİ 02.10.2022
Pazar
17:00
ÇAN İBRAHİM BODUR ÇAN MASTER

-
ÇANAKKALE 17 MASTER

(H) ATABERK EMİRZE
(Y) EMRE GÜLLÜ
(Y) DEVRAN VARGÜN
SÜPER AMATÖR LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
16:00
18 MART SENTETİK HASTANEBAYIRI GSK

-
GÜMÜŞÇAYSPOR

(H) ORHAN İÇELGÜÇ
(Y) BERKİN ÇOKAL
(Y) ABDULLAH KORKMAZ
(G) UĞUR SÖYLEMEZ
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
15:00
BİGA İLYAS BAYRAM BİGA ADASPOR

-
Ç. DARDANEL SK

(H) TOLGA TUGAY İNAN
(Y) MUHAMMED RAMİN NAZARİ
(Y) BUĞRA DOĞHAN
(G) BİLGEHAN ULUTAŞ
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
15:00
ÇAN İBRAHİM BODUR YENİ ÇANSPOR

7-0
KÜÇÜKKUYU G.B.SPOR

(H) NECDET ÇELİK
(Y) ATABERK EMİRZE
(Y) EMRE GÜLLÜ
(G) MUSTAFA VURAL TURGUT
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
15:00
EZİNE 22 EYLÜL İLÇE EZİNESPOR

1-0
23 EYLÜL OO.SK

(H) AKIN ATAN
(Y) ALP DURAK
(Y) İSMAİL DİNÇ
(G) NECMİ TEKİN
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
15:00
GELİBOLU MEHMETCİK BAYIRKÖYSPOR

1-2
GELİBOLU AYDOĞANSPOR

(H) ÖZGÜR ERDOĞAN
(Y) TUĞBERK TUNA
(Y) YAŞAR BERK FİLİZ
(G) YILMAZ ŞENLİK
SÜPER AMATÖR 02.10.2022
Pazar
13:00
KEPEZ ATATÜRK KEPEZSPOR

-
AYVACIK BELEDİYESPOR

(H) TUNCAY ERCAN
(Y) MERT KURMAN
(Y) FATİH YENİ
(G) NİHAT ŞENEL
U14 LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 01.10.2022
Cumartesi
15:00
18 MART SENTETİK Ç.ARSLANCASPOR

1-6
Ç.BARBAROSSPOR

(H) EMRE GÜLLÜ
U14 01.10.2022
Cumartesi
17:00
18 MART SENTETİK Ç.GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

1-0
Ç.FENERSPOR

(H) MERT AYLIOĞLU
U14 01.10.2022
Cumartesi
16:00
BİGA İLYAS BAYRAM BİGA ADASPOR

3-0
KALKIMSPOR

Bu Maça Çıkmayacak

U14 01.10.2022
Cumartesi
16:00
EZİNE 22 EYLÜL İLÇE BOZCAADASPOR

1-4
Ç.ATLETİK GSK

(H) MUHAMMED TEKİN
U14 01.10.2022
Cumartesi
16:00
KARABİGA BELDE KARABİGA BELEDİYESİ GSK

0-15
BİGASPOR

(H) MERT KURMAN
U14 01.10.2022
Cumartesi
16:00
KEPEZ ATATÜRK KEPEZSPOR

0-4
KÜÇÜKKUYU G.B.SPOR

(H) KUTSİ TÜRAN
U14 01.10.2022
Cumartesi
16:00
LAPSEKİ LAPSEKİSPOR

21-0
KOCATEPE GSK

(H) ALP DURAK